top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraASV Solnice

Firemní odpoledne v Kvasinách: Sport a zábava pro všechny

Aktualizováno: 4. 6.

V pátek 17. května 2024 se v areálu volejbalového klubu Kvasiny konalo firemní sportovní odpoledne a podvečer, které přineslo spoustu zábavy a sportovních zážitků. Akce měla příjemnou atmosféru plnou soutěživosti a týmového ducha.


Program plný sportu

Sportovní odpoledne nabídlo pestrý program, který zahrnoval několik různých sportovních aktivit. Mezi nejpopulárnější sporty patřil volejbal, nohejbal, badminton a méně známý, ale velmi zábavný Kubb. Nezapomnělo se ani na děti, které se zapojily do jednotlivých aktivit a her.


Bohaté občerstvení

Aby byl zážitek ještě příjemnější, bylo pro účastníky připraveno bohaté občerstvení. Všichni si mohli pochutnat na výborném guláši, opékaných buřtech a sladkých koláčcích. K dispozici byly také různé nápoje, včetně nealkoholických i alkoholických variant, které přispěly k uvolněné a přátelské atmosféře.


Ohlasy

Firemní sportovní odpoledne a podvečer byl velkým úspěchem a všichni účastníci si ho velmi pochvalovali. Akce nejenže poskytla příležitost k pohybu a sportu, ale také k utužení kolektivního ducha a navázání nových přátelství.

Děkujeme všem organizátorům a účastníkům za skvělý den a těšíme se na další společné sportovní zážitky!40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page